main-bg.jpg

Vaše cesty k bezpečí

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.


Vážení spoluobčané,

Vaše cesty k bezpečívstupujete na stránky projektu "Vaše cesty k bezpečí", kde Vám pracovnice hasičského záchranného sboru JMK a Krajského ředitelství Policie JMK a Diecézní charity Brno poradí, jak správně postupovat při běžných druzích ohrožení, včetně ohrožení Vaší bezpečnosti či Vašeho majetku v důsledku kriminality.


Na našich stránkách naleznete 33 témat z oblasti ochrany obyvatelstva, požární prevence a bezpečnosti občanů, která si můžete nejen přečíst, ale i  stáhnout ve formátu PDF, včetně informačních letáků, se kterými se můžete setkat i na vývěskách obecních a dalších úřadů na území našeho kraje.

Doufáme, že uveřejněné informace Vás zaujmou a pomohou Vám připravit se na stále častější a rozmanitější formy ohrožení, které nám život přináší. V případě Vašeho hlubšího zájmu si můžete také stáhnout a vytisknout např. Brožurka „Vaše cesty k bezpečí, aneb chytré blondýnky radí...", týkající se převážně Vaší bezpečnosti nebo informační nástěnné kalendáře z roku a s vybranými informacemi z oblasti ochrany obyvatelstva a požární prevence.

 

Klidné dny bez mimořádných situací Vám přejí

pracovníci ochrany obyvatelstva a krizového řízení HZS JMK

 

Výpis zpracovaných témat

 

Partneři projektu

Image logo_caritas_red_2.gif

 

Partnerské webové stránky

 

Grafika projektu:

 

 

Kalendář akcí

< 2016 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Nejčtenější články