main-bg.jpg

V Brně jsme spolupořádali volejbalový den

Ve spolupráci s volejbalovým klubem KP Brno jsme 8. prosince připravili v brněnské hale na Vodově netradiční volejbalové hasičské setkání. Celodenní program završil extraligový zápas Králova Pole s Ostravou, kterou domácí volejbalistky porazily.

Program dne však nebyl čistě volejbalový.  Jak uvedl prezident KP Brno Richard Wiesner:

„Náš klub stále přemýšlí nad tím, jakým způsobem rozšířit svoje aktivity dál, aby měly sportovní přesah. V této souvislosti nás napadlo vzdát hold těm, kteří se podílí na ochraně našich životů a majetku, proto jsme navázali spolupráci s Jihomoravským hasičským záchranným sborem a nabídli jejich zaměstnancům možnost strávit u nás den plný sportovních zážitků."

Akce začala florbalovým turnajem našich příslušníků a zaměstnanců. Následovalo sportovní odpoledne pro děti s dílničkami, kde si mohly připravit dárky pro své blízké. V podvečer se v hale setkali naši již vysloužilí hasiči. Program vyvrcholil extraligovým zápasem.

„Vánoční setkání brněnských profesionálních hasičů a jejich rodin je již tradiční akcí, která propojuje generace spojené s touto profesí. Letošní akce, kterou jsme mohli díky nabídce z KP Brno uspořádat v prostoru Sportovní haly na Vodové se lidově řečeno povedla," zhodnotil volejbalový den hasičů ředitel HZS JmK ÚO Brno-město plk. Petr Oháňka.

1

Kalendář akcí

< 2020 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29