main-bg.jpg

Triumfy jihomoravských hasičů na Světových policejních a hasičských hrách v Belfastu

Stanislav Kalvoda, získal další zlato, tentokrát v královské hasičské disciplině TFA. Radek Málek vybojoval stříbro v silovém dvojboji.  

Šťastná středeční sedmička doprovázela hasičské sportovce v Irsku. Stanislav Kalvoda z požární stanice Brno-Lidická plně uplatnil v druhém dnu závodu Ultimate Firefighter svou vynikající formu a získal 1. místo. Tato ryze hasičská soutěž je pro všechny sportovce velice náročná, protože jednotlivé disciplíny plně prověří jak silové, tak sprinterské schopnosti.

Stříbrnou medaili v silovém dvojboji přidal v úterý k předchozímu stejně cennému kovu také Radek Málek. I přes to, že pro něj disciplíny TFA nejsou hlavním sportem, kterému se věnuje, dosáhl v silné konkurenci v závodu Ultimate Firefighter krásného 12. místa.

Dnes bude celá výprava z České republiky fandit družstvům, která budou soutěžit v dalších disciplinách TFA. Na letošních hrách se všichni sportovci těší z vynikající atmosféry, která každý soutěžní den doprovází. Sportovci z České repuliky získali dosud sedmnáct zlatých, osm stříbrných a pět bronzových medailí, v silné konkurenci hasičů a policistů z celého světa, je to naprosto úžasný výsledek. GRATULUJEME!!!

kpt. Bc. Pavla Pražáková

Za poskytnutí fotografií děkujeme redakci www.pozary.cz

FOTOGALERIE

 

 

Nainstalujte si aktuální verzi přehrávače Flash prosím.
Get Adobe Flash player

 

 

 

Kalendář akcí

< 2019 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30