main-bg.jpg

Prohlášení o přístupnosti

Odpovědnost za údaje zveřejňované na webových stránkách HZS Jihomoravského kraje

HZS Jihomoravského kraje neodpovídá za škody způsobené používáním dat nebo služeb zpřístupněných prostřednictvím tohoto serveru nebo služeb využívajících data nebo služby tohoto serveru. Používání takových dat nebo služeb znamená automatický souhlas s tímto vymezením odpovědnosti. Veškeré materiály zpřístupňované prostřednictvím tohoto serveru mají pouze informativní charakter a nemají jakoukoli právní nebo jinou závaznost, přičemž mohou být změněny kdykoliv bez jakéhokoliv předběžného oznámení. Všechny informace zpřístupňované prostřednictvím tohoto www serveru zůstávají majetkem HZS Jihomoravského kraje.

Webová prezentace Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje vyhovuje ke dni 14. května 2008 požadavkům vyhlášky č. 64/2008 o přístupnosti webových stránek orgánů veřejné správy.

08_052_QCM_priloha_potvrzeni_pristupnosti_firebrno.cz.pdf Potvrzení_přístupnosti_webu firebrno.cz.pdf (49,57 KB)

Na základě uživatelských testů (testy tzv. reálné přístupnosti) provedených organizací Blind Friendly Web prezentace vyhověla a byla shledána jako přístupná pro těžce zdravotně postižené uživatele.  

Pro popis všech informací na tomto webu je použit značkovací jazyk XHTML 1.0 Strict, pro popis vzhledu pak stylový předpis CSS. Všechny velikosti jsou uvedeny v relativních jednotkách, je tedy možné podle potřeby zvětšit velikost písma.

Všechny odkazy jsou v textu vyznačeny podtržením.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Výjimku mohou tvořit odkazy v článcích publikovaných do 1.9.2007.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT - solečnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.
  • RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.
  • ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu technického správce serveru - webadmin@qcm_cz. Tato adresa slouží pouze pro řešení technických, nikoli obsahových záležitostí týkající se této webové prezentace.

 

Kalendář akcí

< 2020 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31