main-bg.jpg

Přehled akcí

V této sekci naleznete přehled plánovaných i uskutečněných akcí a setkání.

HIstorický úspěch českých hasičů na MS v požárním sportu

Historického úspěchu dosáhli čeští hasiči na MS v požárním sportu v Rusku. Tým, v němž byli i Jihomoravané, vybojoval druhé místo.

 

Hasík znovu hledá nové instruktory

Hasik1a_1.jpg Úvodní kurz pro nové instruktory programu Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva bude zahájen 9. října 2009.

 

Pohár Vysočiny vybojovali hasiči z Jihlavy

Hasiči z územního odboru HZS Kraje Vysočina v Jihlavě zvítězili ve 33. ročníku soutěže o Pohár Vysočiny v požárním sportu.

 

O Pohár Vysočiny se hasiči utkají ve Znojmě

Stadion v Husových sadech ve Znojmě bude ve čtvrtek 27. srpna dějištěm XXXIII. ročníku soutěže v požárním sportu o Pohár Vysočiny.

 

Hrad Pernštejn opět dobyli hasiči

První ze dvou víkendových Dnů hasičů na Pernštejně 2009 dnes na stejnojmenný hrad na Brněnsku přes nepřízeň počasí přilákal tisíce lidí.

 

Cvičení Trauma 2009

Ve čtvrtek 20. srpna se na dálničním přivaděči na exitu 190 v Brně-Starém Lískovci uskutečnilo cvičení složek Integrovaného záchranného systému Jihomoravského kraje. Základní námětová situace spočívala v dopravní nehodě dvou autobusů, několika osobních automobilů a motocyklu.

 

Na světových hrách Brňané zažili hvězdné chvíle

5391.jpg Sbírku medailí a dalších předních umístění přivezli ze Světových her policistů a hasičů v kanadském Vancouveru dva brněnští hasiči.

 

Brněnští hasiči z Vancouveru přivezli sbírku medailí

Celkem sedm medailí a jedno čtvrté místo přivezli ze Světových her policistů a hasičů v kanadském Vancouveru dva brněnští hasiči.

 

Dobrovolní hasiči změří síly v požárním sportu

Patnáct družstev mužů a žen sborů dobrovolných hasičů se utká v krajském kole v požárním sportu, které bude v sobotu v Břeclavi.

 

V Mikulově bude seminář k výročí Ženevských protokolů

znakCO_maly.jpg Mezinárodní seminář k 60. výročí Ženevských protokolů se 12. srpna uskutečbí v MIkulově na Břeclavsku.

 

Chytré blondýnky jdou do plavek!

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje ve spolupráci s Policií ČR - Krajským ředitelstvím v Brně a Diecézní charitou Brno v rámci již rok trvajícího informačního projektu „Vaše cesty k bezpečí" vydává nové elektronické i tištěné materiály pro veřejnost.

 

Brněnští hasiči zabodovali ve Vancouveru

Dva brněnští profesionální hasiči vybojovali medaile na Světových hrách policistů a hasičů v kanadském Vancouveru.

 

Hrad Pernštejn bude opět patřit hasičům

Tradiční Dny hasičů na Pernštejně se ve dnech 22. - 23. srpna uskuteční na nádvořích tohoto hradu u Nedvědice na Brněnsku.

 

Záchranáři a hasiči pomohli obětem povodní

Humanitární pomoc v hodnotě přes půl milionu korun odvezli v neděli do obcí postižených povodněmi jihomoravští vodní záchranáři a hasiči.

 

Hasiči z Moutnic slavili 120. výročí

Výstavami, ukázkami zásahů a dalšími akcemi o víkendu oslavili dobrovolní hasiči z Moutnic na Brněnsku 120. výročí založení sboru.

 

Kalendář akcí

< 2018 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30