main-bg.jpg

Přehled akcí

V této sekci naleznete přehled plánovaných i uskutečněných akcí a setkání.

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 10 20 30 40   Následující   ››

Na stanicích jsme četli dětem pohádky

RIMG4037 Po celé České republice se dnes od 10.00 hodin četly hasičské pohádky. Jen v Jihomoravském kraji přišli předškoláci i děti ze škol na 21 stanic Hasičského záchranného sboru, kde jim hasiči četli z nové knihy Hasičských pohádek. Jejími autory jsou samotní hasiči.

 

Jihomoravští hasiči třetí nejlepší v republice v poskytování první pomoci

IMG_0832 Ve čtvrtek 6.10. se v Brně uskutečnila celorepubliková soutěž profesionálních hasičů v poskytování první pomoci. Čtyřčlenná družstva musela řešit 11 modelových situací, při kterých zachraňovala figuranty a poskytovala první pomoc.

 

Noc vědců na Kraví hoře

2016-09-30 Noc vědců 02.jpg Dnešní noc patří vědcům. A hasiči se na brněnské hvězdárně chlubí tím, jak díky pokroku ve vědě dnes řeší zásahy. Od těch nejběžnějších, po ty nejsložitější.                                                                                            

 

V Rosicích se vyprošťovalo

IMG_4370 V Rosicích se dnes uskutečnil již IV. ročník poháru města Rosic ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Mezi 13 týmy bylo nejúspěšnější brněnské družstvo z požární stanice Lidická. Soutěž pořádala požární stanice v Rosicích s podporou města Rosice a mj. firmy Barko.

 

V Rosicích se bude soutěžit ve vyprošťování

pozvánka Nenechte si ujít již IV. ročník soutěže o pohár města Rosic ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Uskuteční se v sobotu 24.9. na nádvoří rosického zámku. Začíná v 8.00 hodin. 

 

Přijďte se podívat na Mobilní operační středisko na Kraví Horu

V pátek 16. září a v sobotu 17. září se Brno zaplní desítkami vědců a akademiků. Hasiči jsou také mezi nimi. V rámci Festivalu vědy, který i letos pořádá Hvězdárna a planetárium Brno společně s desítkami odborníků z brněnských vysokých škol, akademických pracovišť i vzdělávacích institucí, najdete  na Kraví Hoře i HZS JmK.

 

Hasiči, ZZS JmK a Policie ČR cvičili v Husovickém tunelu

2016-09-17 Cvičení Husovický tunel5 Složky Integrovaného záchranného systému využily dnes ráno plánovanou uzavírku Husovického tunelu v Brně k prověřovacímu cvičení. Námětem byla dopravní nehoda dvou osobních vozidel, která se v jednom z tubusů srazila.  

 

Jihomoravští hasiči druzí nejlepší ve vyprošťování

1 Ve čtvrtek 15.9. se v Mladé Boleslavi uskutečnilo VIII. Mistrovství Hasičského záchranného sboru České republiky ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel.  Soutěž organizovalo MV-Generální ředitelství HZS ČR, HZS Středočeského kraje a Česká asociace hasičských důstojníků. Generálním partnerem byla ŠKODA AUTO a.s. 

 

Mistrovství skončilo, sportovci obdrželi poslední medaile

kruh Dnes odpoledne skončilo 45. mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 63. mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu, za účasti České hasičské jednoty a Moravské hasičské jednoty.

 

V Brně bojovali hasiči o první medaile Mistrovství České republiky v požárním sportu

kruh Dnes odpoledne odstartovalo Mistrovství České republiky dobrovolných a profesionálních hasičů v Brně. Disciplína výstup na cvičnou věž se uskutečnila v samotném centru jihomoravské metropole na náměstí Svobody.

 

Během mistrovství můžete i přispět na dobrou věc

kruh Už za pár hodin vystartují první závodníci na Mistrovství České republiky v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů v Brně. První disciplína – výstup na cvičnou věž – se odehraje v centru jihomoravské metropole na náměstí Svobody. Součástí akce bude také podpora našeho vážně nemocného bývalého kolegy. 

 

V Brně bude soutěžit téměř 700 hasičů

kruh V Brně se od pátku 26.8. do neděle 28.8. uskuteční  45. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev Hasičského záchranného sboru České republiky  a současně  63. Mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu   za účasti reprezentace České hasičské jednoty a Moravské hasičské jednoty.

 

Součástí mistrovství bude také charitativní akce

kruh Od 26.8. do 28.8. se v Brně uskuteční Mistrovství České republiky v požárním sportu. Součástí prvního dne soutěže bude charitativní akce Nadace ČEZ. 

 

Akreditace médií na MČR v požárním sportu v Brně

kruh Akreditace médií na Mistrovství České republiky v požárním sportu bude během soutěže (26.-28.8.) přímo na sportovišti v Tiskovém středisku.   

 

Mistrovství ČR v požárním sportu 2016

3 Video: Upoutávka na MČR v požárním sportu, Brno 2016

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 10 20 30 40   Následující   ››

Kalendář akcí

< 2017 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31