main-bg.jpg

Přehled akcí

V této sekci naleznete přehled plánovaných i uskutečněných akcí a setkání.

Pozvánka na 1. Zbirožské hasičské tatrování

Druhou zářijovou sobotu – 10. 9. 2011 - proběhne v areálu Expozice požární ochrany ve Zbirohu 1. Zbirožské hasičské tatrování.

 

Finalisté soutěže Dobrovolní hasiči roku budou zveřejněni ve čtvrtek

Odborná porota na svém setkání v minulém týdnu vybrala finalisty pro každou soutěžní kategorii. Jaké sbory a jednotky sborů dobrovolných hasičů budou bojovat o hlasy lidí a celkové vítězství, bude oznámeno na tiskové konferenci , která proběhne ve čtvrtek 8 . září od 13:00 v hotelu International Brno.  

 

Začíná VII. mistrovství světa v požárním sportu

Již od středy 31.8. se do německého Cottbusu sjížděly reprezentace celkem z 18 zemí světa, aby se účastnily VII. Mistrovství světa v požárním sportu.

 

Hasičské sbory a jednotky soutěží o 400 tisíc korun

Odchyt mladého býka, záchrana utopeného muže z jímky i pád motorového rogala - to jsou jen některé ze zásahů, se kterými se jednotky dobrovolných hasičů přihlásily do RWE soutěže Dobrovolní hasiči roku 2011.

 

Klepačovští hasiči oslaví 100 let

Sbor dobrovolných hasičů Klepačov, okr. Blansko, srdečně zve na oslavu 100. výročí založení sboru.

 

Hasiči a hasičky poběží v Brně o závod

vycvik1_1.jpg Pátý ročník tradičního závodu „100 metrů v Brně“ se v sobotu 30. července uskuteční ve Školním a výcvikovém zařízení HZS ČR v Trnkově ulici v Brně-Líšni.

 

Další exponáty hasičské techniky obohatily expozici

Parní stříkačka, vrtulník, letoun, požární tank a další zajímavosti hasičské techniky můžete vidět „pod jednou střechou“ v rámci expozice požární ochrany Hasičského záchranného sboru ČR ve Zbirohu.

 

Záchranáři změří síly a kvality v Pavlově

TRA_logo.jpg Pálavský záchranář je název 1. ročníku prázdninového závodu (nejen) záchranářů, který se uskuteční v neděli 10. července v Pavlově na Břeclavsku.

 

Židlochovice budou o víkendu patřit hasičům

Ve znamení 100. výročí Sboru dobrovolných hasičů bude nadcházející víkend v Židlochovicích na Brněnsku.

 

V hodonínské nemocnici vypukne cvičný požár

Zdolávání požáru na interním oddělení je téma taktického cvičení IZS, které bude v pátek 17. června v nemocnici TGM v Hodoníně.

 

Hasiči dvou krajů změří síly v požárním sportu

Hasiči Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina změří ve čtvrtek 16. června v Brně síly v XI. společné krajské soutěži v požárním sportu.

 

Fotosoutěž na téma Hasiči v cizině

Hasiči v cizině je téma fotosoutěže, kterou pro nadšené fotografy vyhlásilo generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR.

 

Děti ztvárnily hasiče a požární ochranu

Nejlepší kreslíři a autoři městského kola soutěže Požární ochrana očima dětí v Brně v sobotu převzali ceny na požární stanici v Lidické ulici.

 

Brněnská požární stanice patřila dětem

První stovky návštěvníků dnes využily Dnů otevřených dveří na brněnské centrální požární stanici v Lidické ulici.

 

Záchranáři zvou nejen děti na Kraví horu

Integrovaný záchranný systém nejen pro děti je název sobotního bohatého programu pro děti ve sportovním a rekreačním areálu Kraví hora v Brně.

 

Kalendář akcí

< 2018 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31