main-bg.jpg

Přehled akcí

V této sekci naleznete přehled plánovaných i uskutečněných akcí a setkání.

Proběhne pietní akt u bývalého kasina v Brně

Hasiči si připomenou kamarády a kolegy, kteří zemřeli při zdolávání požáru kasina v Brně v Nádražní ulici.

 

Brněnští hasiči chystají tradiční ples

Tradiční ples brněnských hasičů se uskuteční v sobotu 19. ledna 2013 v Dělnickém domě v Brně-Juliánově. 

 

Startuje stavba požární stanice v Mikulově

V pondělí 17. prosince odpoledne oficiálně odstartuje stavba nové požární stanice v Mikulově na Břeclavsku. 

 

Hejtman ocenil hasičské olympioniky ze Sydney

Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek dnes v úterý 11. prosince 2012 přijal úspěšnou výpravu jihomoravských profesionálních hasičů, kteří reprezentovali náš region i celou Českou republiku na Světových hrách hasičů v Sydney a přivezli odsud celkem 14 medailí.

 

Brněnský hasič zvítězil na kulturistické Olympii

Tři zlaté medaile získal brněnský profesionální hasič Radek Málek na vrcholné světové soutěži v kulturistice INBA Natural Olympia 2012 v USA.

 

Hasiči vás mají jako na dlani

ViewBanner.png V současné době se stále častěji setkáváme s různými mapovými a navigačními systémy. Nastal rozsáhlý boom navigací a mapových služeb. Mapové servery jsou však určeny pro širokou veřejnost, mají jen několik vrstev jako je „standardní“, „letecká“, „turistická“ a kromě základního zobrazení neumožňují rozsáhlejší práci s mapovým podkladem.

 

Dobrovolní hasiči si v roce 2012 rozdělili milion korun

dobrovolni_hasici.jpg O milion korun soutěžily se svými zásahy a akcemi jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé republiky v soutěži RWE Dobrovolní hasiči 2012. Třicet nejlepších na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže převzalo ocenění s finančními dary. Vítězové ve všech oblastech si odnesli 50 tisíc korun, hasiči na druhých místech získali 30 tisíc korun a ocenění na třetích místech obdrželi 20 tisíc korun. Vyhrané peníze mohou hasiči podle pravidel soutěže použít na obnovu techniky nebo k preventivním akcím požární ochrany.                                              

 

Dráček Hasík opět pomáhal dětem zmírnit stres u nehody

Dráček Hasík – plyšový maskot preventivního programu HZS pro děti – dnes opět pomáhal, již po sté, malým účastníkům nehody překonávat stres.

 

Hasiči – sportovci ze Sydney přivezli 14 medailí

Ředitel HZS Jihomoravského kraje plk. Ing. Jiří Pelikán dnes v Brně poděkoval hasičům – sportovcům za vzornou reprezentaci na Světových hrách hasičů v australském Sydney.

 

Tisková konference s medailisty Světových her hasičů

Zveme novináře na tiskovou konferenci s brněnskými hasiči Radkem Málkem a Stanislavem Kalvodou – úspěšnými účastníky Světových her hasičů v australském Sydney.

 

Sydney: jihomoravští hasiči na startu TFA

Dva jihomoravští hasiči dnes na Světových hrách hasičů v australském Sydney bojovali v závodě TFA (Nejtvrdší hasič přežije).

 

Sydney: další sbírka medailí pro brněnského hasiče

Brněnský profesionální hasič ze stanice v Lidické ulici Stanislav Kalvoda je nejúspěšnějším členem české výpravy na Světových hrách hasičů v australském Sydney.

 

Sydney: Na světových hrách pršelo zlato brněnským hasičům

Skvělé zprávy přicházejí ze Světových her hasičů v australském Sydney. Brněnští profesionální hasiči Radek Málek a Stanislav Kalvoda ze stanice v Lidické ulici rozšiřují sbírku medailí.

 

Brněnský hasič Radek Málek získal dvě zlaté v Sydney

Dvě zlaté medaile v kulturistice dnes brněnský hasič Radek Málek vybojoval pro Českou republiku na Světových hrách hasičů v australském Sydney.

 

Hasiči z Žabčic dostanou novou cisternu

Nové, moderní zásahové vozidlo CAS 20-S2R na podvozku Tatra v neděli 7. října slavnostně převezmou členové jednotky SDH Žabčice na Brněnsku. 

 

Kalendář akcí

< 2018 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31