main-bg.jpg

Máme druhé místo z přeboru HZS ČR v nohejbalu dvojic

V Brtnici u Jihlavy se na perfektně upravených kurtech uskutečnil přebor HZS ČR v nohejbalu dvojic. HZS Jihomoravského kraje reprezentovala dvě družstva.

Jedno družstvo bylo z územního odboru Blansko a tvořili ho pprap. Kamil Štrait a pprap. Stanislav Krésa, druhé družstvo vytvořili příslušníci ÚO Vyškov a ÚO Brno - nstržm. Michal Urban, npor. Ing. Kamil Jaborník (oba PS Slavkov u Brna) a nstržm. Bc. Michal Janík (PS Brno-Líšeň). A právě druhé jmenované družstvo složené ze dvou územních odborů na turnaji mile překvapilo a odvezlo si cenný úspěch.

Toto družstvo nejprve bez porážky vyhrálo svou skupinu a čekalo na svého soupeře pro čtvrtfinále, které se již hrálo vyřazovacím způsobem. Ve čtvrtfinále si naši borci poměrně hladce poradili s týmem Prahy 2:0. V semifinále už je potkal hodně silný soupeř z Plzně, ale i v tomto zápase udrželi nervy na uzdě a vyrovnaný zápas zvládli poměrem 2:1. A to už je čekalo vysněné finále, do kterého se dostal Frýdek Místek (loňský finalista). Pro náš tým to byl dobře známý soupeř, kterého jsme již úspěšně zdolali v základní skupině. Bohužel soupeř utkání zvládl lépe a porážku ze základní skupiny nám oplatil. Finále tedy skončilo 2:0 pro Frýdek-Místek.

Druhé místo je i tak obrovským a také historickým úspěchem na přeboru HZS ČR v nohejbale dvojic pořádaným již tradičně v Brtnici u Jihlavy. Je to pěkné navázání na loňské čtvrté místo.

Konečné pořadí turnaje: 1. Frýdek-Místek, 2. Vyškov+Brno, 3. Jihlava, 4. Plzeň

 

npor. Ing. Kamil Jaborník, HZS Jihomoravského kraje

Kalendář akcí

< 2019 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30