main-bg.jpg

Dráček Hasík hledá nové instruktory

Hasik1a_1.jpg Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje ve spolupráci s občanským sdružením Citadela Bruntál opět pořádá kurz pro příslušníky HZS, členy MHJ a SDH z jižní Moravy, kteří se chtějí zapojit do programu Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva.

Úvodní kurz pro nové instruktory programu Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva bude probíhat 17. až 19. září 2010.

Během třídenního semináře a následně dvoudenního soustředění budou mít všichni zájemci o práci s dětmi a mládeží možnost zjistit, jak se děti mohou zábavně a hravě naučit řešit mimořádné události. Vyškolení lektoři (profesionální hasiči a dětský psycholog), kteří program před lety sami zakládali, nezapomenutelnou formou předají své zkušenosti a poznatky, které při práci s dětmi nasbírali. Úspěšní absolventi obdrží osvědčení z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy o absolvování kurzu. Frekventanti kurzu zjistí, že i výuka řešení tak závažných témat jako např.: dopravní nehoda, požár, únik nebezpečných látek apod. může probíhat ve velice příjemné a kamarádské atmosféře. Zájemce o kurz žádáme, aby se vzhledem k omezené kapacitě co nejdříve přihlásili na adresu pavla.prazakova@firebrno_cz nebo jan.dvorak@firebrno_cz, kde jim budou sděleny další podrobnosti.  Neváhejte, další kurz bude probíhat nejdříve za rok.

kpt. Bc. Pavla Pražáková, koordinátorka PVČ

 

www.hasik.cz

Dráček Hasík má další instruktory

Kalendář akcí

< 2019 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30