main-bg.jpg

Hasiči zasahovali u 10 dopravních nehod

5 Při dopravních nehodách se zranilo celkem 12 osob.  Hasiči u žádné události nemuseli použít speciální hydraulické vyprošťovací nářadí.

V Mikulově se po osmé hodině ráno srazil dodávkový automobil s autobusem. V autobuse tou dobou jelo deset cestujících. V dodávce se zranili dva lidé a další dva byli bez zranění. Hasiči zabezpečili místo nehody, pomohli záchranné službě s ošetřením obou zraněných a usměrňovali provoz. Po úklidu komunikace ukončili zásah ve tři čtvrtě na deset.

Ve 12.45hod. vyjeli hasiči z Hrušovan nad Jevišovkou a Znojma k nehodě u Hrádku, kde se srazilo nákladní auto s osobním. V osobním autě se zranily dvě ženy. Záchranná služba do nemocnice odvezla řidičku sanitkou a spolujezdkyni transportoval vrtulník.

Fotogalerie

Dvě jednotky hasičů zasahovaly po půl páté odpoledne u dopravní nehody dvou osobních aut ve Strážnici. Hasiči zabezpečili místo nehody a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Pomohli s naložením aut na odtahovou službu a po půl sedmé zásah ukončili.

Fotogalerie

V Brně od půl osmé večer zasahovali hasiči, policisté a záchranáři u nehody autobusu s osobním autem na Zvonařce. Osobní auto zabezpečili proti případnému vzniku požáru. Zraněného řidiče z osobního auta ošetřila záchranná služba. V autobuse se nikdo nezranil.

Fotogalerie

Hasiči zasahovali i u nehod cyklistů v brněnských městských částech Bystrc a Židenice. V Hodoníně asistovali u nehody motorkáře a v Podhradí nad Dyjí pomáhali u nehody dvou motocyklů. Hasiči vyjeli i za Vranov, ve směru na Brno-Útěchov, kde srazilo osobní auto chodce.

Souhrn nehod do 22. hodiny

okres nehody
Brno-město 3
Brno-venkov 1
Břeclav 1
Hodonín 3
Znojmo 2

Jan Dvořák, HZS Jihomoravského kraje

Kalendář akcí

< 2019 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31