main-bg.jpg

Dodávka narazila do boku návěsu

K dopravní nehodě tahače s návěsem a dodávky dnes hasiči vyjížděli na Chrlické náměstí v Brně-Chrlicích.

Zřejmě při otáčení nebo odbočování tahače Mercedes Actros s návěsem narazila do boku návěsu dodávka Citroen. Při srážce byl zraněn řidič dodávky. Hlášení o nehodě hasiči přijali v 9.24 hodin, na místě zasahovala jednotka ze stanice v Brně-Slatině.

Při jejím příjezdu byl zraněný řidič dodávky již mimo vozidlo v péči zdravotníků. Hasiči udělali na vozidle protipožární opatření, k odpojení baterie museli dodávku pomocí lana a navijáku od návěsu odtáhnout. Sorbentem zasypali unikající provozní kapaliny. Protože další likvidační práce zajistili pracovníci asistenční služby, hasiči místo události předali policistům a ukončili zásah.

 

Image

 

K havárii osobního auta, které na kluzké vozovce vyjelo ze silnice a skončilo převrácené na střeše v příkopu, dnes ráno hasiči vyjížděli do Habrovan na Vyškovsku. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči auto zabezpečili proti případnému vzniku požáru. Po vyšetření nehody policisty pak vozidlo pomocí lana a navijáku převrátili zpět na kola, vytáhli z příkopu a odstavili na okraj vozovky tak, aby nepřekáželo průjezdu dalších aut. Sorbentem také hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny.

 

por. Mgr. Jaroslav Haid, tiskový mluvčí HZS Jihomoravského kraje

Kalendář akcí

< 2020 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31