main-bg.jpg

Dobrovolní hasiči roku

Anketa DOBROVOLNÍ HASIČI ROKU 2014 má své vítěze

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje podpořil anketu Dobrovolní  hasiči roku 2014. Její vítězové jsou již známí. 

 

Anketa Dobrovolní hasiči roku má své finalisty

Odborná porota dnes představila finalisty 4. ročníku soutěže, do které se letos nominovalo téměř 200 jednotek nebo sborů dobrovolných hasičů z celé České republiky. Nyní je na řadě veřejnost, která svým hlasováním určí jejich výsledné pořadí.

 

Možnost nominací do ankety DOBROVOLNÍ HASIČI ROKU 2014 skončí již za sedm dni

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje podporuje anketu Dobrovolní  hasiči   roku  2014. Její vítězové si rozdělí jeden milion korun. 

 

Milion korun pro vítěze ankety Dobrovolní hasiči roku 2014

DSC_6531 Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje podporuje anketu Dobrovolní hasiči roku 2014. Její vítězové si rozdělí jeden milion korun.

 

Přihlaste se do soutěže Dobrovolní hasiči roku 2013

G___HZS.jpg Už více než měsíc se mohou jednotky a sbory dobrovolných hasičů hlásit do celorepublikové soutěže Dobrovolní hasiči roku 2013. Třetí ročník soutěže zaštítil Brig. gen. Ing. Miloš Svoboda, náměstek generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR pro prevenci a civilní nouzovou připravenost. Na závěr letošního ročníku si výherci rozdělí minimálně finanční částku 600 tisíc korun, kterou poskytla RWE.

 

Dobrovolní hasiči si v roce 2012 rozdělili milion korun

dobrovolni_hasici.jpg O milion korun soutěžily se svými zásahy a akcemi jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé republiky v soutěži RWE Dobrovolní hasiči 2012. Třicet nejlepších na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže převzalo ocenění s finančními dary. Vítězové ve všech oblastech si odnesli 50 tisíc korun, hasiči na druhých místech získali 30 tisíc korun a ocenění na třetích místech obdrželi 20 tisíc korun. Vyhrané peníze mohou hasiči podle pravidel soutěže použít na obnovu techniky nebo k preventivním akcím požární ochrany.                                              

 

Dobrovolní hasiči již bojují o hlasy

dobrovolni_hasici.jpg Požár truhlárny, havárie cvičného proudového letadla, netradiční soutěž pro děti i těžké dopravní nehody. Nejlepších 50 zásahů a akcí soutěžících jednotek a sborů dobrovolných hasičů vybrala odborná porota. Kdo získá titul Dobrovolných hasičů roku 2012 a finanční odměnu, rozhodnou hlasující prostřednictvím internetu a SMS.

 

Dobrovolní hasiči budou soutěžit o milion korun

Dnešním dnem startuje soutěž RWE Dobrovolní hasiči roku 2012, určená pro všechny sbory a jednotky dobrovolných hasičů Čech, Moravy a Slezska.

 

Soutěž Dobrovolní hasiči roku 2011 má vítěze

Výhru 100 000 korun vybojovaly sbory dobrovolných hasičů z Vlčnova a Lobodic. Mezi jednotkami zvítězili dobrovolní hasiči z Prlova a z Brna-Bohunic.

 

Sbory a jednotky SDH soutěží pomocí hlasů na internetu o lepší vybavení

Dobrovolní hasiči by si přáli novější techniku, chybí jim však peníze. Jednou z možností, jak výrazně zlepšit vybavenost sboru či jednotky SDH, je právě vrcholící soutěž RWE.

 

Finalisté soutěže Dobrovolní hasiči roku budou zveřejněni ve čtvrtek

Odborná porota na svém setkání v minulém týdnu vybrala finalisty pro každou soutěžní kategorii. Jaké sbory a jednotky sborů dobrovolných hasičů budou bojovat o hlasy lidí a celkové vítězství, bude oznámeno na tiskové konferenci , která proběhne ve čtvrtek 8 . září od 13:00 v hotelu International Brno.  

 

Hasičské sbory a jednotky soutěží o 400 tisíc korun

Odchyt mladého býka, záchrana utopeného muže z jímky i pád motorového rogala - to jsou jen některé ze zásahů, se kterými se jednotky dobrovolných hasičů přihlásily do RWE soutěže Dobrovolní hasiči roku 2011.

 

Dobrovolní hasiči budou soutěžit o 400 tisíc korun

Dobrovolní hasiči mají šanci získat peníze navíc pro svoji činnost. Od úterý  1. března se mohou sbory a jednotky na území moravských krajů přihlásit do RWE soutěže Dobrovolní hasiči roku 2011.

 

Pozvánka na tiskovou konferenci

Srdečně zveme novináře na tiskovou konferenci pořádanou při příležitosti zahájení soutěže Nejlepší sbor a jednotka sborů dobrovolných hasičů .

 

Kalendář akcí

< 2020 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31