main-bg.jpg

Dobročinný turnaj složek IZS v pétanque

1 Příslušníci Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje již počtvrté v řadě uspořádali dobročinný turnaj složek integrovaného záchranného systému v pétanque.

Při této příležitosti se sešli zástupci z řad hasičů, zdravotnické záchranné služby a policie. Sestavili celkem osm družstev, z nichž se každé skládalo ze tří členů. Sportovního klání se také účastnil tým společnosti GINA software s.r.o., která spolupracuje s HZS Jihomoravského kraje. Cílem akce bylo vybrat co největší částku pro zdravotně handicapované bratry Patrika a Roberta Luskače (více viz http://www.kluciluskacovi.cz).

Turnaj se uskutečnil v poklidné atmosféře sportovního Centra Viktoria v Brně, které zdarma poskytlo herní plochy a zázemí všem zúčastněným týmům a organizátorům turnaje, za což zaslouží poděkování. Dále děkujeme společnostem GINA software s.r.o. a 2MAX, s.r.o. za peněžitý příspěvek a plk. Ing. Václavu Kovářovi ve spolupráci se společností Hestego a.s. za výrobu pamětních medailí.

Týmu společnosti GINA software s.r.o. zároveň gratulujeme k vítězství a k zisku putovního poháru turnaje. Děkujeme také pochopitelně všem, kteří se sportovní akce zúčastnili a společnými silami pomohli k výběru peněžité částky v celkové výši 26.000 Kč.

Doufáme, že se i v příštím roce setkáme, a těšíme se na hojnější účast nejen ze strany soutěžících, ale i dalších podporovatelů charitativních akcí.

 

Kolektiv směny A – KOPIS HZS JmK

Kalendář akcí

< 2020 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31