main-bg.jpg

Co je Portál pro JSDH?

Aplikace PORT.ALL je portálem, který sdružuje nejdůležitější informace pro jednotky sboru dobrovolných hasičů s působností na území České republiky. Cílovou skupinou uživatelů této aplikace jsou jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí a jejich členové, dále osoby zastupující zřizovatele JSDHO. Systém navazuje na existující aplikaci ZOZ offline a na sadu aplikací používaných u HZS.

Aplikace udržuje data o jednotkách SDH, jejích členech včetně kontaktů, spolupracujících firmách nebo odběratelích služeb, vede evidenci strojní techniky a provozních kapalin, nechybí kniha jízd a prací a modul pro sběr a zadávání událostí o zásazích. Nechybí ani kontrolní sestavy a export dat do elektronické podoby nebo přímý tisk na tiskárně.

Při vývoji aplikace byl kladen důraz na jednoduchost ovládání, rychlost získávání informací i snadnost při zadávání dat do systému. Pro maximální komfort uživatelů i jednotek samých, je aplikace napojena na systém HZS příslušného kraje, do kterého JSDHO spadá. Díky tomu jsou důležitá data odesílána i přijímána zcela automaticky a není již třeba zasílat emaily o prováděných zásazích nebo telefonické ohlašování změn osob.

Technologicky se jedná o webovou aplikaci, která je přístupná z jakéhokoliv počítače nebo mobilního zařízení na světě, bez nutnosti předchozí instalace. Jedinou podmínkou je webový prohlížeč a připojení k internetu. Pak se stačí jen správně přihlásit a PORT.ALL je připraven. Aplikace je projektována tak, aby byla její aktualizace jednoduchá, automatická a bez nutnosti zásahu uživatele.

Kalendář akcí

< 2019 >

všechny akce

Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30