Nohejbalový turnaj vyhráli policisté

IMG_6222 Dnešní parný den strávili někteří hasiči na nohejbalovém turnaji. K příležitosti 150 let od vzniku brněnských profesionálních hasičů uspořádali hasiči ze stanice BVV v Brně společný turnaj složek IZS v nohejbale.

Do sportovního klání se zapojilo 16 týmů a na pořádání turnaje přispělo především statutární město Brno, firma Tribon CZ, Sinclair-Nepa Brno, Vinařství U Křížů a Zemní práce Marko.

Mezi soutěžními družstvy byli kromě profesionálních a dobrovolných hasičů také kolegové ze Zdravotnické záchranné služby JMK, Policie ČR a Městské policie Brno. Setkání na společné sportovní akci upevnilo vztahy mezi lidmi, kteří se běžně setkávají u mnohem závažnějších událostí.

Turnaj vyhráli příslušníci z Krajského ředitelství Policie ČR. Na druhém místě se umístilo družstvo Zdravotnické záchranné služby JMK a bronzový post obsadili příslušníci PČR z Domašova.

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Romana Onderky.